News

Märtsikuu tegemised Värvukeses 07. April


Märtsikuu Värvuperes

Muutlik ilmastiku meel,
tuul on tihti jahe veel,
niiskuse ja udu tooja,
siiski ennustamas sooja.
Kaugel küll veel lind ja lill,
kasemahl ja pajupill,
aga kraavis voolab vett,
õhus tundub kevadet.
                                        J. Oro

 

3. Märtsil sai meie lasteaed 46. aastaseks. Kuna eriolukord endiselt kestab, siis suurt pidu toimuda ei saanud. Rühmad kogunesid õue, kus lauldi lasteaia hümni ja tantsiti mõned tantsud. Rühmades aga tähistati sünnipäeva pisut pidulikumalt - kes küpsetas vahvleid, kes tegi torti, mängiti mänge ja tantsiti. Samuti oli üles pandud  lasteaia akendele väike kevadine näitus laste joonistustest.

Märts oli teatrikuu ja meie lasteaias tähistati seda muinasjutu nädalaga. Lapsed said lasteaias olla iga päev erinevates kostüümides. Rühmades räägiti teatrist ja etendati erinevaid etendusi. Ühtlasi sai sellesse põimida ka emakeelepäeva- Lepatriinude rühmas valmis  laste oma muinasjutt “ Jänes pikkkõrva sünnipäev”.  Olenemata vähestest üritustest oli siiski jälle tore kuu.

Märtsikuu Värvuperes

Muutlik ilmastiku meel,
tuul on tihti jahe veel,
niiskuse ja udu tooja,
siiski ennustamas sooja.
Kaugel küll veel lind ja lill,
kasemahl ja pajupill,
aga kraavis voolab vett,
õhus tundub kevadet.
                                        J. Oro

 

3. Märtsil sai meie lasteaed 46. aastaseks. Kuna eriolukord endiselt kestab, siis suurt pidu toimuda ei saanud. Rühmad kogunesid õue, kus lauldi lasteaia hümni ja tantsiti mõned tantsud. Rühmades aga tähistati sünnipäeva pisut pidulikumalt - kes küpsetas vahvleid, kes tegi torti, mängiti mänge ja tantsiti. Samuti oli üles pandud  lasteaia akendele väike kevadine näitus laste joonistustest.

Märts oli teatrikuu ja meie lasteaias tähistati seda muinasjutu nädalaga. Lapsed said lasteaias olla iga päev erinevates kostüümides. Rühmades räägiti teatrist ja etendati erinevaid etendusi. Ühtlasi sai sellesse põimida ka emakeelepäeva- Lepatriinude rühmas valmis  laste oma muinasjutt “ Jänes pikkkõrva sünnipäev”.  Olenemata vähestest üritustest oli siiski jälle tore kuu.