Võnnu Lasteaed Värvuke II etlemiskonkurss "Emakeele kaunis kõla". 25. märts

Kevad algas väikestele ja suurematele Värvupere asukatele luule-hõnguliselt .... nimelt võib emakeelseid luuletusi lugeda iga päev, mitte vaid emakeelepäeval. Meie julged lapsed osalesid täna Võnnu Lasteaed Värvuke II etlemiskonkursil "Emakeele kaunis kõla".

Julgeid lapsi, vanuses 4-7a, oli täna kohal täpselt kümme. Ja just nii palju toredaid luuletusi kuulis meie asjatundlik žürii, kooseisus Riina Gordejeva Võnnu raamatukogu ja Kadri Kiho Võnnu kultuurimaja. Aitähh Teile, et selle keerulise väljakutse vastu võtsite!

Kui luuletused kuuldud, siis sai pingelangust tantsu ja lauluga talitsetud, sest žürii pidi ju arutama, kaaluma ja vaagima, kes siis ikkagi on need parimatest parimad??

Otsus ei olnud kerge, kuid hakkama nad said.

Kõik osalejad said tänukirja ja kingituseksraamatu.

5-6a vanusegrupis tuli võitjaks Rebeca Risette Reitkam, kes luges Ott Arderi luuletust "Pisike puu"

6-7a vanusegrupis tuli võitjaks Teneli Tsirna, kelle esituses kuulsime Leelo Tungla luuletust "Põrandapesu".

Suurepärane esitus tõi ERIPREEMIA Roberta Ainla´le (4a), kes luges Heljo Männi luuletuse "Sinilill"

Aitähh esinejatele ja nende juhendajatele! Te kõik olete teinud suurepärase töö.

Rebeca Risette ja Teneli saavad veel oma luuletust lugeda

Tartumaa lasteaedade XI etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla",

mis toimub Melliste Koolis, 25.04.

Soovime Teile edu ka sealsel konkursil!

Otsus ei olnud kerge, kuid hakkama nad said.

Kõik osalejad said tänukirja ja kingituseksraamatu.

Rebeca Risette ja Teneli saavad veel oma luuletust lugeda

Tartumaa lasteaedade XI etlemiskonkursil "Eesti keele kaunis kõla",

mis toimub Melliste Koolis, 25.04.

Soovime Teile edu ka sealsel konkursil!