Uudised

Võnnu Värvupere osalemine maailmakoristupäeval. 21. september


Võnnu Värvupere osales nii suurte kui väikestega neljapäeval, 16. septembril MAAILMAKORISTUSPÄEVAL! Sel päeval tegutsesid kõik rühmad selle eesmärgiga, et meid ümbritsev keskkond saaks puhtamaks. Lisaks sellele, et meie lasteaia õu sai puhtamaks, koristasid suuremad lapsed toas oma raamaturiiuleid. Meie peamine eesmärk on tegutseda igapäevaselt lastega võimalikult palju koos, läbi selle kogedes ja õppides saame teada kui oluline on looduse hoidmine ja isegi väikene prügi on suure mõjuga. Väikestel lastel on väikesed teod, väikeste sammudega saame astuda suurte tegudeni. AITÄH SIILIKESED, MESIMUMMID, LEPATRIINUD JA ORAVAKESED!

Võnnu Värvupere osales nii suurte kui väikestega neljapäeval, 16. septembril MAAILMAKORISTUSPÄEVAL! Sel päeval tegutsesid kõik rühmad selle eesmärgiga, et meid ümbritsev keskkond saaks puhtamaks. Lisaks sellele, et meie lasteaia õu sai puhtamaks, koristasid suuremad lapsed toas oma raamaturiiuleid. Meie peamine eesmärk on tegutseda igapäevaselt lastega võimalikult palju koos, läbi selle kogedes ja õppides saame teada kui oluline on looduse hoidmine ja isegi väikene prügi on suure mõjuga. Väikestel lastel on väikesed teod, väikeste sammudega saame astuda suurte tegudeni. AITÄH SIILIKESED, MESIMUMMID, LEPATRIINUD JA ORAVAKESED!