Uudised

Sügisesed toimetamised värvupesas 25. oktoober


Meie majas on käesoleval õppeaastal taaselustatud traditsioon- iga kuu teisel teisipäeval muutuvad meie maja mudilased stiilipäevade raames kas tipitäpilisteks või oktoobris sootuks kauboideks ja kantritüdrukuteks Metsikust Läänest! Lapsed ootavad teemapäevi väga. Ka vanemad on kaasatud tegevusse kostüümide ettevalmistajatena ning kaasalööjatena. Teemapäevade olulisus laste jaoks seisneb tegevustes läbi muinasjuttude, multifilmide, raamatutegelaste juhtumiste ning sündmuste taaselustamise. Lapsed on juba hommikul kostümeeritud, samuti ka õpetajad. Väga oluline teemapäevade puhul ongi õpetajate kaasalöömisind, tahtmine lastega midagi uut ja põnevat teha, usk oma ideedesse ning lastesse ning nende oskustesse- lapsed ise tulevad mõtetega ju kiiresti kaasa! Tore on tõdeda, et enda tegevustesse lõimib teemapäevade märksõnu ka meie logopeed Helve. Täpipäeval otsisid lapsed näiteks Helve ruumist täpilisi esemeid- arendades nõnda kõnet ning saades selgeks mõiste „täpiline“. Kauboipäeval jällegi oli logopeed kaotanud hobuse ning lastel tuli BeeBoti abiga leida teekond hobuseni, hääldusmäng jne. Vaadates laste rõõmsat askeldamist ja lusti, jätkuvad teemapäevad meie majas kindlasti ka tulevikus! Novembris on meil tulemas „Unine teisipäev ehk pidzaamas lasteaeda“!

13.oktoobril osalesid Lepatriinud ja Mesimummid ka ProgeTiigri tulevikutegijate Tartumaa piirkondlikul veebiüritusel "Legoga samm-sammult sügisesse", kus ehitati üheskoos reaalajas suulise juhendamise järgi üks tore kujund. Lapsed olid õhinas ning said väga hästi ülesandega hakkama!

Meie majas on käesoleval õppeaastal taaselustatud traditsioon- iga kuu teisel teisipäeval muutuvad meie maja mudilased stiilipäevade raames kas tipitäpilisteks või oktoobris sootuks kauboideks ja kantritüdrukuteks Metsikust Läänest! Lapsed ootavad teemapäevi väga. Ka vanemad on kaasatud tegevusse kostüümide ettevalmistajatena ning kaasalööjatena. Teemapäevade olulisus laste jaoks seisneb tegevustes läbi muinasjuttude, multifilmide, raamatutegelaste juhtumiste ning sündmuste taaselustamise. Lapsed on juba hommikul kostümeeritud, samuti ka õpetajad. Väga oluline teemapäevade puhul ongi õpetajate kaasalöömisind, tahtmine lastega midagi uut ja põnevat teha, usk oma ideedesse ning lastesse ning nende oskustesse- lapsed ise tulevad mõtetega ju kiiresti kaasa! Tore on tõdeda, et enda tegevustesse lõimib teemapäevade märksõnu ka meie logopeed Helve. Täpipäeval otsisid lapsed näiteks Helve ruumist täpilisi esemeid- arendades nõnda kõnet ning saades selgeks mõiste „täpiline“.

Kauboipäeval jällegi oli logopeed kaotanud hobuse ning lastel tuli BeeBoti abiga leida teekond hobuseni, hääldusmäng jne. Vaadates laste rõõmsat askeldamist ja lusti, jätkuvad teemapäevad meie majas kindlasti ka tulevikus! Novembris on meil tulemas „Unine teisipäev ehk pidzaamas lasteaeda“!

13.oktoobril osalesid Lepatriinud ja Mesimummid ka ProgeTiigri tulevikutegijate Tartumaa piirkondlikul veebiüritusel "Legoga samm-sammult sügisesse", kus ehitati üheskoos reaalajas suulise juhendamise järgi üks tore kujund. Lapsed olid õhinas ning said väga hästi ülesandega hakkama!